This item is not available. Browse the similar products in category: Pozostałe oferty pracy, Wilkowice
Home Praca Pozostałe oferty pracy Pracownik sprzątający Wilkowice + ryczałt za dojazd do pracy

Pracownik sprzątający Wilkowice + ryczałt za dojazd do pracy

firmowe
Dodano: 4 września 2020
ID oferty: 5625

Agencja Ochrony Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Pracownika sprzątającego:
Bielsko Biała oraz Wilkowice

Opis stanowiska:

– utrzymanie czystości:
ul. Wyzwolenia, Bielsko Biała,
ul. Dworkowa , Wilkowice

Wymagania:

– orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

– pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

– zatrudnienie na umowę o pracę ,

– pracę w miłej atmosferze,

– akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych,

– możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Kontakt w sprawie pracy w godzinach 8-15
rekrutacja 785 – 510 – 307
kierownik 605 – 602 – 284

Kandydaci,którzy dzwonią proszeni są podanie nazwy miasta.

Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)”

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

cena 2 600 zł

Adres: Wilkowice, bielski
użytkownik: @armakrosno